Jdi na obsah Jdi na menu
 


propozice_ppzh_2022a.jpg

propozice_ppzh_2022b.jpg

 pozvánka v pdf:     propozice PPZH

upozorňujeme na železniční výluky v úseku Plzeň - Nepomuk. při použití náhradní autobusové dopravy využijte přímých spojů jak u rychlíku tak osobních vlaků a vystupte na zastávce Nepomuk U Hřiště

 

Doporučená trasa Pivního pochodu 14.10.2022

Pivní pas s prvním razítkem získáte v pivovaru Zlatá kráva a můžete zde ochutnat tamní speciály. Plzeňská piva ochutnáte v restauraci Švejk (vchod salonkem). Pro ty, kteří znají cesty pod Zelenou Horou, mohou zvolit  trasu dle svého uvážení přes Knárovku nebo do Dvorce. Ostatním doporučujeme trasu:  Od restaurace Švejk rovně ulicí Třebčickou , na Nádražní ulici s dáte doprava k fotbalovému hřišti, kde v místním klubu bude další razítko. Zpět po Nádraží ulici ke kruháči a dál druhým výjezdem k hospůdce Na Vyskočilce (Knárovce). Po občerstvení a získání razítka půjdete lesem, okolo lesní školky pod Zelnou Horou, ke splavu zde doleva k mostu do  Kláštera do Kulturního domu. Další cesta bude náročná, vrátíte se zpět na most a zabočíte doleva při řece  na stezku Helenku a půjdete do Dvorce. Zde potkáte stánek s občerstvením U Rottova mlýna  ( klobásky,párky,pivo). Dojdete na nádraží ČD a můžete ochutnat čtyři druhy piva. Od nádraží půjdete po zelené turistické značce a na konci obce na křižovatce odbočíte do leva , kde můžete ochutnat ležáky vyhlášených značek a bramborovou buchtu. Proznačeným chodníkem půjdete do Nepomuku.  Přes kruhový objezd u trpaslíka dojdete na Zelenohorskou poštu-Lesák ( od18 h. -22,30h.) čeká na vás  pivo ze Šťáhlavic a hudební produkce. Nejpozději ve 23 h. musíte být v cíli v sále Sokolovny aspoň s šesti razítky v pasu. Políčka označená hvězdičkou  jsou povinná.  Za absolvování trasy získáte nálepku pochodu.  V cíli  pochodu vám posezení zpestří živá hudba. Využijte posezení i na zahrádkách restaurací.  Přejeme jistý krok a veselou mysl. Pohybujete se vesměs po silnicích, dejte pozor na svoji bezpečnost. Používejte reflexní prvky na oblečení a baterku. Pochodu se účastníte na vlastní nebezpečí (nikdo nám to nechce pojistit). Jde o pivní pochod, a proto podmínkou pro získání razítka je dát si v restauraci alespoň malé pivo nebo jiné občerstvení.

 

značení na křižovatkách: bílý čtverec se znakem, žluto-bílý fábor, čekáme na vás s razítkem v deseti občerstvovnách od 16 do 22 h. pokud není uvedeno jinak. Kontakt na organizátora mobil 721 746 812.

mapka.jpg

plakatek-pzh-22c_postcard.jpg